کار دامپزشک به مراتب از کار پزشک سخت‌تر است

عضو هیأت مدیره اتحادیه دامداران کشور:
کار دامپزشک به مراتب از کار پزشک سخت‌تر است
مراسم گرامیداشت روز ملی دامپزشکی در سالن جلسات فرمانداری شهرستان خوسف برگزار شد.

مراسم گرامیداشت روز ملی دامپزشکی در سالن جلسات فرمانداری شهرستان خوسف با حضور عضو اتحادیه دامداران کشور، امام جمعه شهرستان، فرماندار، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل دامپزشکی، روسای ادارات، دامپزشکان بخش خصوصی و تولیدکنندگان برتر برگزار گردید.

در ابتدای مراسم امام جمعه شهرستان خوسف ضمن تبریک این روز به تلاشگران این عرصه از زحمات و خدمات دامپزشکی شهرستان تقدیر و تشکر نمود و بیان داشت: دامپزشکی نقش بسزایی در سلامت و امنیت غذایی کشور دارد.

در ادامه «حجة الاسلام موسوی رستگار» عضو هیات مدیره اتحادیه دامداران کشور به سختی کار دامپزشکی پرداخت و افزود: کار دامپزشک به مراتب از کار پزشکی سخت تر است.

وی افزود: دامپزشکی شهرستان با حضور در عرصه های تولید در مناطق روستایی و عشایری و حتی دورافتاده ترین مناطق در هر ساعتی از شبانه روز پاسخگو دامداران و تولیدکنندگان هستند.

در این مراسم معراجی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل دامپزشکی گفت: امنیت غذایی و اقتصاد مقاومتی و توسعه پایدار در بخش دام پروری و تولید محصولات دامی سالم بر عهده دامپزشکی است.

وی با اشاره به اینکه صنعت دام و طیور بعد از صنعت نفت دومین صنعت در کشور می باشد افزود: سلامت و توسعه پایدار در بخش کشاورزی و به تبع آن در حوزه دامپزشکی که رابطه مستقیمی باسلامت و تامین امنیت غذایی جامعه دارد از سیاستهای سازمان دامپزشکی است.

در پایان از نمونه های بخش دولتی، بخش خصوصی، ادارات و فعالان عرصه تولید تقدیر شد.

- ویژه -spot_img

جدیدترین‌ها

جدیدترین‌ها

پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفاً نام خود را وارد کنید