کارخانه‌های لبنیاتی یزد بدون معطلی مطالبات دامداران را پرداخت کنند

معاون استاندار یزد با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان قابل قبول نیست که پول شیر یک دامدار ماه‌ها و سال‌ها پرداخت نشود، خواستار پرداخت سریع و بدون معطلی این مطالبات توسط کارخانه‌های لبنیاتی شد.

سیدمسعود عظیمی در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد اظهار داشت: در ارتباط با تبصره 18 به دلیل ماهیت تسهیلاتی که در اختیار متقاضی قرار می‌دهد، اجازه دهیم فراخوان بیشتری داده شود و تمام افرادی که می‌توانند 7 شاخصه در نظر گرفته شده را انجام دهند، مراجعه کرده و بعد ما اقدام به توزیع بر اساس این تبصره کنیم.

وی خاطرنشان کرد: یک هزار واحد صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد و 500 واحد صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای 80 درصد داریم که می‌توانیم با یک کمک، اقدام زمینه آغاز به کار آنها را فراهم کنیم.

معاون استاندار یزد ادامه داد: بانک‌های یزد تا نشست روز بعد، سقف میزان پرداخت تسهیلاتی که در ارتباط با این بند دارند را ارائه کنند و در کارگروه هم لیست واحدهایی که شرایط دریافت تسهیلات دارند بررسی می‌شود و جلسه بعد مصوبات انجام می‌شود.

عظیمی با اشاره به مشکل شرکت تولید کود بهاباد در ارتباط با گاز عنوان کرد: ستاد به شرکت گاز پیشنهاد می دهد که با توجه به اهمیت توجه به مناطق کم برخوردار، قرارداد خود برای کارخانه تولید کود بهاباد را بر اساس نیاز این مجموعه و در طول 12 ماه سال منعقد کند.

- ویژه -spot_img

جدیدترین‌ها

جدیدترین‌ها

پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفاً نام خود را وارد کنید