پلاک کوبی دام گامی موثر در مقابله با قاچاق دام است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری کاشان پلاک کوبی دام را گام موثر در مقابله با قاچاق دام دانست و گفت: دامداران کاشانی نسبت به پلاک کوبی دام اقدام کنند.

عباسعلی قپانی پور در کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان کاشان ضمن اشاره به نزدیک شدن ایام محرم و صفر اظهار داشت: در این ایام با توجه به سابقه مذهبی منطقه شهرستان کاشان هیئات مذهبی در قالب نذورات به توزیع غذای گرم اقدام می‌کنند و بر همین اساس باید کالاهای اساسی از جمله گوشت قرمز، مرغ، شکر، روغن و غیره در بازار تأمین و کمبودی در این مورد نداشته باشیم.

وی ضمن تاکید بر مبارزه با قاچاق دام در منطقه کاشان افزود: لازم است تا دامداران در این منطقه نسبت به پلاک‌کوبی دام‌های سبک و سنگین در راستای هویت گذاری و سرشماری آنها همکاری لازم را با مسئولان مربوطه داشته باشند چراکه معتقد هستیم این موضوع در کاهش قاچاق کالا نقش بسزایی دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری کاشان با بیان اینکه سوخت مایع به اصناف، کشاورزان و دامداران بدون مجوز تخصیص پیدا نمی‌کند، ابراز داشت: با توجه به اینکه برای اکثر مناطق استان اصفهان گازرسانی انجام شده است و همشهریان از نعمت گاز بهره مند هستند، سوخت مایع به این مناطق تخصیص پیدا نمی‌کند و کشاورزان و دامداران باید نسبت به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشند.

وی بر استفاده از کالای تولید داخل تاکید کرد و گفت: استفاده از کالای داخلی و تقبیح استفاده از کالای خارجی رونق تولید را به دنبال دارد و بر همین اساس لازم است تا با استفاده از کالای ایرانی علاوه بر رونق تولید گامی مهم در کاهش نرخ بیکاری برداریم.

- ویژه -spot_img

جدیدترین‌ها

جدیدترین‌ها

پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفاً نام خود را وارد کنید