واسطه ها از کاهش قیمت گوشت قرمز جلوگیری می کنند

مدیرعامل اتحادیه دامداران استان اصفهان گفت: قیمت خرید دام و گوشت قرمز از دامداران کاهش پیدا کرده اما وجود دلالان از کاهش قیمت هر کیلوگرم گوشت قرمز در بازار برای مصرف کننده جلوگیری می کند.

امیر زرگران در گفت و گو با خبرنگاران، با رد خبر کاهش قیمت هر کیلوگرم گوشت قرمز در بازار برای مصرف کننده، اظهار کرد: نه تنها قیمت خرید دام از دامداران کاهش پیدا کرده است، بلکه استقبال چندانی از خرید دام از دامداران وجود ندارد.

وی افزود: دستگاه های ناظر بر بازار باید توضیح دهند که چرا واسطه ها از کاهش قیمت هر کیلوگرم گوشت قرمز برای مصرف کننده جلوگیری می کنند و چه کسی مسئول مدیریت این وضعیت در بازار گوشت قرمز است؟

مدیرعامل اتحادیه دامداران استان اصفهان با بیان اینکه مشکلی در تولید و عرضه گوشت به بازار از سوی دامداران وجود ندارد، خاطر نشان کرد: هم اکنون با انباشت دام سنگین در دامداری ها نیز مواجه هستیم، البته در جلسات استانداری اصفهان و ستاد تنظیم بازار مسئله استقبال نکردن بازار از گوشت دام سنگین را مطرح شده است.

زرگران اضافه کرد: تاکنون دستورالعملی مبنی بر خرید تضمینی گوشت قرمز از تولیدکنندگان از سوی شرکت پشتیبانی امور دام وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ نشده است.

- ویژه -spot_img

جدیدترین‌ها

جدیدترین‌ها

پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفاً نام خود را وارد کنید