نهاده‌های دامی وارداتی با ارز دولتی کجاست؟

مدیرعامل اتحادیه دامداران خوزستان گفت: نهاده‌های دامی که با ارز دولتی وارد کشور شده‌اند،تاکنون در استان خوزستان توزیع نشده‌اند و دامداران استان در این زمینه با مشکلات فراوانی مواجه هستند.

جواد ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به مشکلات دامداران استان اظهار کرد: نهادهای نظارتی که باید در این زمینه بر ورود نهاده‌های دامی نظارت می‌کردند، به نظر فعال نیستند و این مساله باعث شده که اکنون شاهد آن هستیم تا نهاده‌ای در استان توزیع نشود.

مدیرعامل اتحادیه دامداران خوزستان تصریح کرد: با وجود اینکه مسوولان در جلسات عنوان می‌کنند که از انبارهای نهاده‌های دامی وارد شده به کشور بازرسی می‌کنند تا این نهاده‌ها میان دامداران توزیع شود، اما شاهد آن هستیم که تاکنون توزیعی در این زمینه انجام نگرفته است.

ابراهیمی عنوان کرد: این مساله باعث شده است تا اکنون بازار نهاده‌های دامی در استان التهاب پیدا کند و دامداران استان در بحث تامین نهاده‌های مورد نیاز دام‌های خود دچار مشکل شوند و امکان تامین نهاده‌ها برای آن‌ها دشوار باشد.

وی با بیان این‌که نهاده‌های دامی که با ارز دولتی وارد شده‌اند کجا رفته است، خاطرنشان کرد: عدم توزیع نهاده‌های دامی وارد شده با ارز دولتی باعث شده تا قیمت نهاده در بازار افزایش پیدا کند.

- ویژه -spot_img

جدیدترین‌ها

جدیدترین‌ها

پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفاً نام خود را وارد کنید