ممانعت از واردات بی رویه گوشت برای جلوگیری از ورشکستگی دامداران

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: ممانعت از واردات بی رویه گوشت در راستای جلوگیری از ورشکستگی دامداران کشور و اصفهان ضروری است.

سید حسن قاضی عسگر در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه اصناف استان در تعامل تنگاتنگی با مدیریت استان همکاری دارند، اظهار داشت: اخیراً اتحادیه نانواها تابلوهایی با اعلام درج قمیت و وزن چانه را در بسیاری از نانوایی های استان اصفهان نصب کرده اند.

وی افزود: در واقع در آخرین جلسه کارگروه آرد و نان مقرر شدکه حداکثر تا پایان بهمن ماه تمام نانوایی های استان این تابلو را در محل کسب و کارشان نصب کنند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با بیان اینکه با اعمال زور و قوه قهریه نمی توان بازار را تنظیم کرد، تصریح کرد: بازار سازو کار خودش را دارد و همچون رودخانه ای روان است و با اصلاح قیمت بنزین بازار نان تنظیم شده است و با نصب تابلوهای درج قیمت و وزن نان شهروندان هم می توانند نظارتی بر این کالای ضروری داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه در تثبیت قیمت نان و گوشت هم سیاست های دخالت دولت در بازار را ایجاد کردیم که در مورد گوشت با اعتراض واحدهای دامداری استان اصفهان مواجه شدیم، ابراز داشت: با ممانعت از واردات بی رویه می توان مانع ورشکستگی دامداران اصفهانی شد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با اعلام اینکه هم استانی ها می توانند اعتراضات خود را به گرانفروشی و کم فروشی اطلاع رسانی کنند، گفت: مردم می توانند گزارش های خود را به ستاد خبری مدیریت بازرسی و نظارت اصناف استان با شماره تلفن های ۳۲۳۵۲۰۱۲ و ۳۲۳۵۲۰۱۳ به صورت تلفنی و یا از طریق سامانه ۱۲۴ اطلاع دهند و یا به لینک شکایات مردمی به آدرس www.124.ir و www.bazresiasnafisf.ir مراجعه کنند.

وی افزود: پس از ثبت گزارش ها بازرسان به محل شکایت اعزام می شوند و گزارش را مورد بررسی قرار می دهند و در صورتی که گزارش صحت داشته باشد اداره کل تعزیرات حکومتی پیگیری های ثانویه را انجام خواهد داد و نتایج را به شاکی ها اطلاع خواهیم داد.

- ویژه -spot_img

جدیدترین‌ها

جدیدترین‌ها

پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفاً نام خود را وارد کنید