مصاحبه اختصاصی با رئیس هیئت مدیره اتحادیه دامداران چهار محال و بختیاری

‍ 💢مصاحبه اختصاصی با رئیس هیئت مدیره اتحادیه شرکت های تعاونی کشاورزی و دامداران استان چهار محال و بختیاری

✅خودتان را معرفی کنید و در خصوص اقدامات انجام شده در اتحادیه دامداران توضیح دهید:

⬅️بهرام دهقان سامانی ،رئیس هیئت مدیره اتحادیه شرکت های تعاونی کشاورزی و دامداران استان هستم. که توانسته ایم عنوان نمونه برتر ملی را در زمینه زنجیره تولید شیر با شعار «کنترل کیفیت از مزرعه تا سفره» در سال 1399 بدست آوریم.

✅اتحادیه دامداران چه اقداماتی جهت افزایش بهره وری در استان انجام داده است؟

⬅️فعالیت اتحادیه دامداران در زمینه زنجیره تولید شیر با شروع و بهره برداری از کارخانه خوراک دام صورت پذیرفت و روزانه حدود 50 تن انواع خوراک دام در این کارخانه تولید و بین دامداران توزیع می شود. اتحادیه دامداران پس از راه اندازی کارخانه خوراک دام به فکر ایجاد و راه اندازی ایستگاه جمع آوری شیر افتاد و در سال 1397 توانستیم با سه خط دریافت شیر مجزا با درجه کیفیت متفاوت احداث و به بهره برداری برسانیم. که روزانه حدود 50 تن شیر در این ایستگاه از دامداران با حذف واسطه به نرخ مصوب خریداری و یا با محصولات خوراک دام و نهاده های دامی تهاتر میگردد .

✅کیفیت و تنوع محصولات چگونه است ؟

⬅️ما شیر را پس از دریافت با کمترین زمان ممکن به کارخانه تولید لبنیات متعلق به اتحادیه دامداران با نام تجاری نیک پسند ارسال میکنیم و 4 نوع محصول لبنی از قبیل کشک ،دوغ، ماست و کره با 29 نوع بسته بندی و طعم های مختلف با کیفیت عالی و طعم بی نظیر روانه بازار میکنیم . همچنین در کارخانه خوراک دام با محصولاتی از قبیل خوراک دام پرواری، خوراک مخصوص دام شیری، خوراک دام استارتر، خوراک دام گوسفندی داشتی و… برای انواع دام تولید میشود.

✅اهداف و برنامه های آینده اتحادیه دامداران برای افزایش بهره وری چیست؟

⬅️از آنجایی که مازاد شیر تولیدی در استان به استان های همجوار و کارخانه طرف قرارداد ارسال می شود برای استفاده بهینه از تمام ظرفیت های در توان خودمان قصد احداث کارخانه تولید شیر خشک دریکی از شهرکهای صنعتی استان را داریم که در این زمینه نیز اقداماتی انجام شده است، و به یاری خدا و تلاش همکاران انشالله تا سال 1400 به این هدف جامع عمل می پوشانیم.

- ویژه -spot_img

جدیدترین‌ها

جدیدترین‌ها

پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفاً نام خود را وارد کنید