مسئولان اجرایی برای حل مشکلات دام مازاد دامداران چاره‌اندیشی کنند

نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام بر همراهی مسئولان جهت خرید دام مازاد از دامداران تاکید کرد.

حل مشکلات دام مازاد

حجت‌الاسلام و المسلمین « الله‌نور کریمی‌تبار» در برنامه تلویزیونی کلام آدینه ، خواستار همکاری مسئولان اجرایی استان با دامداران استان شد و اظهار کرد: به واسطه کاهش بارندگی‌ها در استان، این قشر نیازمند همراهی مسئولان جهت خرید دام مازاد خود هستند.

وی با تبریک سالروز تاسیس سپاه پاسداران در حوادث مختلفی مانند دفاع مقدس، درگیری با گروهک‌های ضد انقلاب، دفاع از منطقه و صدور انقلاب نقش آفرین بوده است، گفت: سپاه پاسداران در اجرای پروژه های سازندگی داخل کشور مانند طرح پالایشگاه بزرگ خلیج فارس به خودکفایی کشور کمک موثر دارد.

امام جمعه ایلام با اشاره به سالگرد شکست حمله نظامی آمریکا در طبس، در ۵ اردیبهشت ماه، تصریح کرد: این شکست جزء فرازهای انقلاب اسلامی است و نباید در حاشیه قرار گرفته و به فراموشی سپرده شود.

کریمی‌تبار با بیان اینکه انقلاب اسلامی جغرافیای سیاسی منطقه را تغییر داد، اظهار کرد: هدفی که آمریکا و صهیونیست دنبال می کرد، نتیجه معکوس یافت و با هنر ولایت فقیه دفاع از شهرها و داخل کشور به مرز دشمن اصلی کشیده شد.

وی با اشاره به مذاکرات اخیر کشور تصریح کرد: انفجار نطنز برنامه دشمن برای «زهر چشم» گرفتن از تیم مذاکره کننده بود، که با شکست مواجه شد و دانشمندان جوان هسته‌ای در کمتر از ۲۴ ساعت غنای هسته ای کشور از ۲۰ درصد به ۶۰ درصد رساندند.

امام جمعه ایلام در ادامه با بیان پیامدهای منفی انفجار نطنز برای مواضع دشمن صهیونیستی، تصریح کرد: واقعیت این است که معادلات جهانی به هم خورده و انقلاب اسلامی در منطقه و جهان نقش آفرین است.

کریمی تبار با تاکید بر اینکه دشمن آسیب پذیر است و این اتفاقات نشان دهنده زوال و نابودی آن هاست، خاطرنشان کرد: مردم باید به نظام اعتماد کرده گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشند و با هدف تغییر وضعیت موجود در انتخابات پیش رو با شور و شوق حضور پیدا کنند.

امام جمعه ایلام با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط شیوع کرونا، خاطرنشان کرد: رعایت هر چه بیشتر پروتکل‌های بهداشتی نقش مهمی در مبارزه با بیماری کرونا با همراهی مردم استان دارد.

- ویژه -spot_img

جدیدترین‌ها

جدیدترین‌ها

پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفاً نام خود را وارد کنید