صادرات یک میلیون و ۸۰۰ هزار دلاری شیر از زنجان

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی زنجان اعلام کرد:

بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی زنجان، گفت: طی شش ماهه سال جاری صادرات هزار و ۴۰۰ تن شیر و انواع فرآورده های لبنی به ارزش بالغ بر یک میلیون و ۸۰۰ هزار دلار از زنجان صادر شده است.

به گزارش خبرگزاران جهاد کشاورزی استان زنجان، عبدالله جعفری افزود: طی شش ماهه سالجاری هزار و ۴۰۰ تن شیر و انواع فرآورده های لبنی به ارزش بالغ بر یک میلیون و ۸۰۰ هزار دلار از زنجان صادر شده است.

وی ارزش ریالی این میزان صادرات را بالغ بر ۶۱ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: شیر و لبنیات تولیدی استان زنجان طی شش ماهه نخست سال به کشورهای کویت، آذربایجان،عراق و افغانستان صادر شده است.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به کیفیت بسیار مطلوب فرآورده های لبنی تولیدی استان زنجان، خاطرنشان کرد: طی شش ماه نخست سال جاری ۹۶ هزار تن شیر در استان زنجان تولید شده است.

جعفری تاکید کرد: باید روند تولید شیر در دامداری ها مدیریت شود تا افزایش تولید شیر را داشته باشیم و در استان زنجان تمام اجزای چرخه تولید محصولات لبنی فراهم است.

وی گفت: باید در استان زنجان مدیریت لازم در خصوص تولید شیر با کیفیت مد نظر باشد و باید برای افزایش میزان مصرف شیر و محصولات لبنی در استان برنامه ریزی شود.

- ویژه -spot_img

جدیدترین‌ها

جدیدترین‌ها

پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفاً نام خود را وارد کنید