سامانه بازارگاه نهاده‌های کشاورزی فعال شد

سرپرست بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از فعال شدن سامانه بازارگاه نهاده‌های کشاورزی خبر داد و گفت: دامداران و مرغداران برای تأمین نهاده‌های دامی به سامانه بازارگاه نهاده‌های کشاورزی مراجعه کنند.

عبدالامیر نیرومند در جمع خبرنگاران از فعال شدن سامانه بازار گاه نهاده‌های کشاورزی خبر داد و اظهار داشت: از این‌ پس کلیه مرغداران ، دامداران ، کارخانه‌ها خوراک دام و طیور و همچنین تعاونی‌ها و تشکل‌های تولیدی می‌توانند با مراجعه به این سامانه جهت تأمین نهاده‌های دامی خود اقدام کنند.

وی در خصوصی چگونگی ثبت‌نام در سامانه بازارگاه نهاده‌های کشاورزی افزود: تشکل ها و اصناف نام‌برده شده می‌توانند پس از مراجعه به سامانه و تکمیل ثبت‌نام اولیه، شناسه یکتا از دامپزشکی و یا سامانه سماسط را اخذ کرده و با مراجعه به معاونت تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی نام کاربری و رمز عبور خود را دریافت کنند.

سرپرست بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان عنوان کرد: هدف از راه‌اندازی این سامانه ، سهولت مبادلات و خریدوفروش نهاده‌های دامی و حذف واسطه‌ها بین واردکنندگان و خریداران است.

نیرومند خاطرنشان کرد: در فاز اول این طرح شرایط برای خرید آماده‌شده و کلیه تولیدکنندگان می‌توانند نسبت به خرید کنجاله سویای موردنیاز خود از طریق این سامانه اقدام کنند.

- ویژه -spot_img

جدیدترین‌ها

جدیدترین‌ها

پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفاً نام خود را وارد کنید