رکود در بسیاری از تعاونی‌ها مشهود است

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب درمجلس با بیان اینکه بسیاری از تعاونی‌ها راکد هستند،گفت:کشاورزان و دامداران نیازمند تسهیلات بانکی کم بهره هستند.

️حسن همتی در گفت وگو با خبرنگاران درباره تشریح نشست با طهماسبی معاون وزیر کشاورزی و هیئت همراه در معیت فرماندار و بعضی مدیران ادارات مربوطه در فرمانداری تکاب، گفت: مردم از ما عملکرد می خواهند و جلسات مکرر و بعضاً بی نتیجه نمی خواهند.

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شهرستان تکاب ظرفیتهای زیادی در زمینه کشاورزی ، دامداری ، زنبور داری و … دارد اما متاسفانه برخی از ادارات ما دچار روزمره گی شده و کمتر به فکر توسعه هستند.
وی ادامه داد: در سال جهش تولید هیچ قدم مثبتی در این رابطه برداشته نشده است و این بسیار ناامید کننده است.

همتی افزود: کشاورزان و دامداران ما نیازمند تسهیلات بانکی کم بهره هستند اما متاسفانه بانک‌ها در پرداختها شرایط سختی دارند و مردم عملا قادر به دریافت نمی‌شوند.

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب منابع طبیعی در مجلس ادامه داد: از بابت تعداد دام و احشام به مردم سخت می‌گیرد و این در حالی که حفظ منابع طبیعی الزامی است اما در این رابطه باید دستورالعمل‌ها و احیاناً قوانین مربوطه تغییر کنند تا مشکلات مردم در این حوزه مرتفع شود .

وی ادامه داد: وضعیت تعاونی‌ها مناسب نیست و تعداد زیادی از آنها راکد هستندو از همین رو عدم توجه به بخش کشاورزی و دامداری در روستاها و شهرهای کوچک موجب کوچ مردم به شهرهای بزرگ شده و حاشیه نشستی عواقب خوبی ندارد.

در این جلسه معاون وزیر ، فرماندار و مدیران ادارات نیز مطالب خود را بیان کرده و پیشنهادات لازم جهت توسعه کشاورزی و دامداری و … ارائه شد.

- ویژه -spot_img

جدیدترین‌ها

جدیدترین‌ها

پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفاً نام خود را وارد کنید