انتخاب اتحادیه دامداران چهارمحال و بختیاری به عنوان نمونه ملی

مدیر سازمان تعاون روستایی استان چهار محال و بختیاری از انتخاب اتحادیه دامداران شرکت های تعاونی کشاورزی دامداران به عنوان نمونه ملی در سطح کشور خبر داد.

سازمان تعاون روستایی استان چهار محال و بختیاری مهندس افشین حیدری در پی انتخاب اتحادیه شرکت های تعاونی کشاورزی دامداران استان از سوی وزارت جهاد کشاورزی به عنوان نمونه ملی و موفق در سطح کشور پیام تبریک خود را به این اتحادیه چنین بیان کرد.


به یاری خدا و با تلاش و همت شبکه بزرگ تعاون روستایی همچنین اراده و پشتکار اتحادیه دامداران استان به حول قوه الهی با اتکا بر شعار اقتصاد مقاومتی گامی دیگر در عرصه تولید و اشتغال در استان توسط اتحادیه دامداران استان برداشته شد که مایع افتخار شبکه تعاون روستایی استان نیز گردید و این اتحادیه به عنوان نمونه موفق و ملی در سطح کشور معرفی گردید، اینجانب افشین حیدری مدیر سازمان تعاون روستایی استان به نوبه خود کسب این افتخار را به اتحادیه دامداران استان تبریک عرض نموده و برای پیشترفت روزافزون آن اتحادیه ارزوی موفقیت و سربلندی دارم.

اتحادیه مرکزی دامداران ایران این موفقیت بزرگ را به هیئت مدیره، مدیرعامل و کارکنان اتحادیه دامداران چهارمحال و بختیاری تبریک گفته و آرزوی موفقیت های بیشتر برایشان داریم.

- ویژه -spot_img

جدیدترین‌ها

جدیدترین‌ها

پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفاً نام خود را وارد کنید