آشنایی با سامانه بازارگاه نهاده های کشاورزی

نظر به اهمیت مدیریت و برنامه ریزی فرایندهای تولید، تامین، حمل و نقل، ذخیره سازی و توزیع محصولات کشاورزی، سامانه بازارگاه نهاده های کشاورزی با همکاری و هماهنگی نمایندگان وزارت جهاد کشاورزی طراحی و پیاده سازی شد. این سامانه برای جلوگیری از توزیع نامناسب نهاده های کشاورزی و تثبیت قیمت گذاری و همچنین جلوگیری از واسطه گری طراحی شده است. برای استفاده از این سامانه باید ابتدا در آدرس مرورگر کامپیوتر خود عبارت http://sps.bki.ir را وارد نمایید و سپس نام کاربری و رمز عبور را وارد نمایید.

اگر نام کاربری و رمز عبور ندارید باید بر روی دکمه ثبت نام خریدار کلیک نمایید. سپس نوع فعالیت و شناسه یکتای خود را وارد و عضو سامانه شوید. جهت دریافت شناسه یکتا، دامداری ها و کارخانجات خوراک دام با مراجعه به شبکه دامپزشکی استان و یا شهرستان خود و از طریق سامانه trace (تریس) سازمان دامپزشکی اقدام به دریافت شناسه یکتا نمایید. دامداری ها و کارخانجات خوراک دامی که از گذشته شناسه یکتا را دریافت کرده بودند، کافی است با مراجعه به معاونت امور دام استان و شهرستان خود نام کاربری و رمز عبور ورود به سامانه بازارگاه نهاده های کشاورزی را دریافت نمایند. ثبت نام اتحادیه ها و تعاونی ها نیز از طریق معاونت امور دام استان و شهرستان خود می باشد و می توانند نام کاربری و رمز عبور خود را از آن معاونت دریافت نمایند.

بعد از ورود به سامانه بازارگاه نهاده های کشاورزی باید یکی از شماره حساب های خود را در بانک کشاورزی در این سامانه تعریف نمایید و برای این کار با مراجعه به نزدیکترین شعبه بانک کشاورزی محل خود این شماره حساب را در سامانه تعریف می کنید. در ادامه می توانید نهاده مورد نیاز و فروشنده این نهاده را انتخاب و خرید خود را انجام دهید.جهت هر گونه اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر اتحادیه مرکزی دامداران ایران داخلی 123(آقای عصری) و داخلی 107 (خانم اسحاقی) تماس حاصل نمایید.

روابط عمومی اتحادیه دامداران ایران

- ویژه -spot_img

جدیدترین‌ها

جدیدترین‌ها

پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفاً نام خود را وارد کنید